HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

Chocolade Boutique kuruluş öncesinde Türkiye ve Dünyada bulunan birçok çikolata ve kahve konsepti ziyaret edilerek uzun bir araştırma neticesinde bugünki haliyle Erzurum’da kurulmuştur. 2019 yılında Erzurumda bulunan ilk şubesi ile hizmet vermeye başlamıştır.

 

Sektördeki eksikliklerin analizi ve geniş çaplı bir araştırma sonucunda insanların daha sıcak ve samimi mekanlara olan özlemini kaliteli Belçika Çikolatası ve kendine has dokunuşlarla gidermeye çalışmaktadır. Chocolade Boutique, kaliteli Belçika Çikolatası ile hem modern hem de geleneksel tatları aynı tabakta buluşturup servis etmektedir. Eşsiz Belçika Çikolatalı tatlıların yannda her damak tadına hitap edebilen kaliteli geniş bir kahve ve içecek menüsü ile kendini tamamlamaktadır.

 

Chocolade Boutique’nin ruhu ve karakteri sanatı ve sevgiyi temsil eden ince dokunuşlarında saklıdır. Logosunda saklı olan bu detay ‘’Sol’’ anahtarı ile tasvir edilmiştir. Logodaki sol anahtarı sanatı devamındaki ‘’kalp’’ ise sevgiyi vurgulamaktadır.

 

2019 yılında kurulan Chocolade Boutique ‘’yaptığın işte uzmanlaşma politikası’’ ile faaliyetlerini sürdürmekte ve sadece çikolatalı tatlılar ve kahve konsepti ile hizmet vermektedir.

 

2019 yılında ilk kurulduğu günden itibaren yoğun ilgi gören Chocolade Boutique, özgün reçeteleri ile beğenileri toplamaya devam etmektedir. Türkiye çapında gelen talepler neticesinde 2023 yılında Iğdır ve Antalya şubelerini açmış ve hali hazırda Erzurum, Antalya ve Iğdır şubelerinde hizmet vermektedir. Bunun yanında Bodrum, İzmir, Kars, Eskişehir, Kocaeli, Erzincan ve Kayseri şubelerinin 2023 yılında faaliyete geçirilmesi planlanmaktadır.

  • icon
    Charleroi Belçika Çikolatalı Tatlı
    Gerçek Deneyim ve Eşsiz Belçika Çikolatası Hazzı
  • icon
    Kahve Çeşitlerimiz
    Kırk yıl hatır eklemeye davet ediyoruz sizleri
Menü
image
3
Şubeler
Yakında Daha Çok Şubeyle..
7+
Yeni Projeler
Şehrinize Geleceğiz 🙂
50+
Çalışan
Sizleride bekliyoruz
Charleroi
Charleroi
Aramıza sadece meyveler girebilir
Cb Kruvasan
Cb Kruvasan
İçinde Mutluluk Var
Namur
Namur
Adını değiştirip aşk koyuyoruz..
Kahve Çeşitleri
Kahve Çeşitleri
Soğuk bir günde bir yudum samimiyet
değerlendirmeler

Müşteri Yorumları

Gurbet Öztürk
Gurbet Öztürk
2022-11-25
Hayatımda yedim en lezzetli çikolata yeri devamlı gidiyorum ve paranın hakkını veren bir işletme
AySaKu
AySaKu
2022-10-21
Adını bi türlü söyleyemediğim cherloloillhkgkf isimli çikolatayı yiyorum her seferinde:) bayılıyorum çok lezzetli. Katbekat yedim ağır geldi ama bu adını söyleyemediğim çok hafif:)
Yerel GASRONOM
Yerel GASRONOM
2022-09-25
Çocuklar gibi koşarak gittiğim yer.????cikolatasina bayılıyorum.ortam da fena sayılmaz.temiz güzel mekan.biraz küçük , adı gibi butik bir yer. Biraz daha düşük fiyat olsa hergun gidilir.Gununuz şartlarında olduğu kadar bir fiyat listesine sahip.ama o keyife değer.????
Tuba Topaloğlu
Tuba Topaloğlu
2022-09-16
Lezzetli tatlıları var ama tuvalet ile mutfak çok yakın bunun sebebi mekanın küçük olması olabilir yapılacak bir şey yok gibi görünebilir ama en azından tuvaletlerin temizliğine daha çok dikkat edilebilir. Rahatsız edici bir diğer konuda hem üst katta hem alt katta sigara içilmesine izin verilmesi bence sigara kullanmayan ve rahatsız olabilecek müşteriler hiç düşünülmemiş. Fiyatlar da bence biraz fazla
Çiğdem Turan
Çiğdem Turan
2022-09-15
Red velvetli istedim. Keki kupkuru ve bayatti. Arkadaşlar classic söyledi o daha güzeldi. İyi fena degil. Biraz küçük bir mekan.
Berna Ozmen Senol
Berna Ozmen Senol
2022-08-23
Ailecek farklı farklı 4 tatlı siparişi vererek daha çok tat deneyimlemek istedik. Tatlılar ve çikolatası kesinlikle muazzam özellikle benim gibi çikolatalı tatlıları sevenler için. Fakat personel birbirinden biraz bağımsız zaten kuçuk ve az masalı bir mekan olmasına rağmen siparişlere yetişemiyorlar. Verdiğimiz sipariş eksik geldi tekrar söyleyip bekledik sonra içecek sorulmadı biz çağırıp çay ve su istedik ama çayı dahi getirmeyi unuttular. güler yüzlü bir personele sahip olduğunu belirtmeliyim ama hizmet aksadı. Buradaki bütün cafeler gibi burada da park yeri sıkıntısı var ama bu lezzet için değer.
Peony Smeraldo
Peony Smeraldo
2022-04-12
4 tane tatlı tadımı yaptık. Hepsi birbirinden güzeldi. ????
Şebnem Kokarca
Şebnem Kokarca
2021-09-24
Minik ve sıcak bir ortam sunan bir mekân. Tatlıları ve içecekleri güzel. Ancak bir tık pahalı. Bunun dışında mekân kalabalık gruplar in pek uygun değil. Bir de üst katı daha güzel dekore edebilirler. Ancak çikolata temelli yiyebileceğiniz en güzel tatlılar bana göre burada. Hafif, insanın için yakmayan çikolataları harika.
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
dini sohbetler sohbet elektronik sigara islami sohbetler islami sohbet muzik indir islami sohbet